Térképek

Tételek száma: 135

cca 1910 Sopron Odenburg és a Fertő tó környékének vászon katonai térképe 52x38 cm
14307.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Johann Christoph Matthias Reinecke (1770-1818): A Kaukázus térképe, 1811 (Charte der Laender am Caucasus. nach den besten vorhandenen Charten, Reisen, und astronomischen Ortsbestimungen gezeichnet). Kézzel színezett rézmetszet, papír. Hajtásnyomokkal. 51x57 cm / map of the Caucasus, 1811, engraving on paper, partially hand-coloured, folded, 51x57 cm
14308.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1941 A Csendes-óceán, 1:25 000 000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 66×92 cm
14309.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1900 A Ferencz József császár szigetcsoport térképe. 1 : 1.000.000. Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai) kiadása. Bp., Kellner és Mohrlüder-ny. Kis lapszéli szakadásokkal, 49,5x36 cm
14310.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
10
cca 1871 Csata térkép a porosz-francia háborúról. Rajzolta: Hátsek Ignác. Melléklet a Pesti Napló-hoz. Az Athenaeum Rt. kiadása. Pest, Légrády-ny. Kis lapszéli sérülésekkel, 57,5x40,5 cm
14311.

cca 1871 Csata térkép a porosz-francia háborúról. Rajzolta: Hátsek Ignác. Melléklet a "Pesti Napló"-hoz. Az Athenaeum Rt. kiadása. Pest, Légrády-ny. Kis lapszéli sérülésekkel, 57,5x40,5 cm

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1900-1910 Belső-Ázsia térképe. Rajzolta: Reithofer Károly. 1 : 4.000.000. Színes litográfia, Franklin-Társulat-ny. (In: Hedin, Sven: Ázsia szívében. Bp., 1906, Lampel R.) Sérült, ragasztott, 64x49,5 cm
14312.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1970 Berlin és az NDK térképe, kétoldalas, kis sarokhiánnyal, a hajtások mentén szakadásokkal, ragasztott, 59x42 cm
14313.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 8 db térkép (Palesztina, Ausztrália, Európa, Egyesült Államok, stb.), szakadásokkal, megviselt állapotban
14314.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14315.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
14316.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14317.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14318.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft