11962.
429. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
40 000 Ft
108,11 EUR, 117,65 USD
Jelzés nélkül: Atlasz. Bronz, földgömbbel a tetején, márvány talapzaton. Kopásokkal, m: 30 cm