Galambos Margit (?-?): 3 db art deco húsvéti csokoládé vagy egyéb édesség csomagolás terve, 1920-as évek. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, részben sérült, 17x14 és 28x23,5 cm közötti méretekben.
Stühmer, art deco csokoládé csomagolásterv, 1925-1930 körül. Ceruza, papír. Jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit (?-?) alkotása. Foltos, sérült. 18x22,5 cm.
Szaloncukor, rumos meggy. Kétoldalas art deco reklámterv, 1925-30 körül. Ceruza, papír. Jelzés nélkül. Hajtásnyommal, kissé foltos. Lap széle sérült. 10,5x30 cm.
cca 1970 Karácsonyi ajándékot a Centrum Áruházakból. Reklámterv. Tus, fedőfehér, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott valamint Füles Szerkesztősége és Centrum Áruházak bélyegzőivel. Lapszéli szakadásokkal. 30x20 cm
Art deco borítóterv, Fővárosi Könyvkiadó, 1925-30 körül. Tempera, ceruza, papír. Jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit (?-?) grafikus alkotása. 20,5x13.