Nyomtatványok

Tételek száma: 349

14635.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
1846 június 11 a Pesti Hirlap lapszáma, kiadja és nyomtatja Landerer és Heckenast, korabeli reklámokkal, hajtásnyommal
14636.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
14637.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1880 Aggteleki cseppkő-barlang (Aggteleker Tropfstein-Höhle). Leporelló 18 db fekete-fehér fotóval. Divald Károly, Eperjes. Aranyozott, festett egészvászon-kötésben, ázott borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, 17x11 cm.
14638.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1885 Ricordo del Duomo di Milano, modern karton mappában, 20 t., 32x22 cm
14639.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1886 Magyar háziasszony. V. 28-29, 31-52 sz. + Munka után. A Magyar Háziasszony szépirodalmi melléklete. 28-52. sz. Kopott, sérült félvászon-kötésben, sérült, hiányos gerinccel, szétvált kötéssel, a 30 sz. hiányos, szakadt, sérült lapokkal, egy-két lapon javítással, rossz állapotban.
14640.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
1889-1994 12 db halotti értesítő
14641.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1892 A Műbarátok Köre által gróf Károlyi Alajosné palotájában rendezett irodalmi és művészeti matiné műsora
14642.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1892 Tarcsa Gyógyfürdő ismertető füzet, fotókkal illusztrált, Tarcsafürdő látképével, 23p
14643.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
cca 1895 100 db vegyes témájú, részben színes nyomat és illusztráció a Pallas Nagy Lexikonából (Balaton térkép, lövőfegyverek, lokomobil, fauna, szőlő stb.), részben duplumokkal, lap széle helyenként kissé sérült és kissé foltos, 24x15,5 cm.
14644.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1895 50 db művészet, régészet, építészet, numizmatika témájú (magyar díszítmények, magyar érmek, magyar emlékérmek, magyar ötvösművészet, magyar agyagáruk gyári bélyegei, az ezredéves kiállítás, budapesti épületek stb.) nyomat a Pallas Nagy Lexikonából, 24x31 cm.
14645.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1895 70 db tudomány, technika, vasút és militária témájú (A svábhegyi fogaskerekű vasút Budapesten, függő hidak, erdei vasutak, lokomotívok, lövegek stb.) nyomat a Pallas Nagy Lexikonából, lapszéli kisebb sérülésekkel, 24x31 cm.
14646.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft