Nyomtatványok Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2755560
14767
429
Printed Materials
1940 Az Országos Idegenforgalmi Hivatal támogatásával a Háromszék Vármegyei Idegenforgalmi Biz. által Erdély visszatérése alkalmával kiadott Háromszék vármegyei, képekkel rendkívül gazdagon illusztrált kiadványa, rajzos borító, szign. Bíró, szép állapotban, 32p 2714426
14768
429
Printed Materials
1940 Herend porcleángyár jelzéseinek bemutatása kis nyomtatvány 4p. dombornyomott címerrel 2750007
14769
429
Printed Materials
cca 1940 2 db anyák napi üdvözlő kártya. 17 cm, 19 cm 2456877
14770
429
Printed Materials
1940 Üzleti előjegyzési naptár Rövidárú Rt. Bp. V. Kitöltetlen 27 cm 2542363
14771
429
Printed Materials
1940 Dante kiadó őszi és karácsonyi újdonságai, árjegyzék. Illusztrált, tűzött papírkötés. 2739620
14772
429
Printed Materials
cca 1940 Horthy Miklós kormányzó portréja kitüntetésekkel, Veres fényképe, újságkivágás, kissé foltos, üvegezett fakeretben, 26x20 cm 2752551
14773
429
Printed Materials
cca 1940-50 13 db színes, kétoldalas női divatkép, részben Gerd Hartung (1913-2003) jelzett rajzai, ofszet nyomat, papír, helyenként kissé foltos, lap széle részben vágott, 31x22,5 cm körüli méretekben. 2722351
14774
429
Printed Materials
1941 Vezetők Lapja teljes évfolyam, szép állapotban 2755544
14775
429
Printed Materials
1941 Meghívó a Nyitra-Pozsony vármegyék tisztikara által szervezett megyebálra Érsekújvárra (Felvidék), Etter Jenő esztergomi polgármester példánya, eredeti borítékjában 2720822
14776
429
Printed Materials
Nemzeti 10 parancsolat. Bp., 1941., MEFHOSZ. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, hajtott. 2671705
14777
429
Printed Materials
1941 Zsebnaptár, Bartha és Guth Könyvnyomda, hátuljában nemzetközi útjelzésekkel, kötés foltos 2664786
14778
429
Printed Materials
1941 Magyar Csillag szerk: Illyés Gyula. 240 p. X., XI., XII. évfolyamok bekötve. Modern egészvászon kötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft