1943 Film, Színház, Irodalom VI. évf. 11. sz., 1943. márc. 12-18., a címlapon Honthy Hanna és Szeleczky Zita színésznők, fekete-fehér fotókkal, sérülésekkel + Az Ujság Vasárnapja 6. sz.