15101.
429. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
24 000 Ft
Vasvármegye. Szerk.: Dr. Sziklay János.-Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp.,1898, Apollo Irodalmi Társaság, XI+622 p.+31 t. (1 kihajtható, 4 színes, 1 kétlapos, 3 kihajtható térkép). Kiadói aranyozott, festett, dombornyomásos egészvászon-kötésben, Leszik-kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval, néhány lap foltos