Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 14

Furgault, Boinvilliers M.: Dictionnaire des antiquites grecques et romaines de furgault, professeur de lancienne universite ou recueil de tout ce qui concerne les coutumes, les moeurs, les lois et les institutions des peuples de la grece et de rome- nouvelle edition augmentee Paris, 1824. Imprimerie dAuguste Delalain, Kiadói kissé kopott vászonkötésben
17272.

Furgault, Boinvilliers M.: Dictionnaire des antiquites grecques et romaines de furgault, professeur de l'ancienne universite ou recueil de tout ce qui concerne les coutumes, les moeurs, les lois et les institutions des peuples de la grece et de rome- nouvelle edition augmentee Paris, 1824. Imprimerie d'Auguste Delalain, Kiadói kissé kopott vászonkötésben

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Londres en mil huit cent dix-neuf, ou recueil de lettres sur la Politique, la Littérature et les Moeurs, écrites de Londres dans le cours de lannée 1819. Paris,, 1821. Gide. 1 t. IV. György litografált arcképe. 385p. Korabeli félvászon kötésben
17273.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Margaret Anson: The merry order of St. Bridget. Personal recollections of the use of the rod. Privát kiadás, Egészoldalas illusztrációkkal. Kissé kopott félvászon kötésben. Erotikus irodalom
17274.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Cleland John.: Memoirs of Fanny Hill. London, 1900. k.n. Kiadói szakadt papírkötésben. Erotikus könyv
17275.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
La France; Par Lady Morgan ci-devant Miss Owenson. Paris, 1817. Chez Treuttel et Würtz. 346 + 478p. Korabeli félvászon kötésben
17276.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
[Goethe, Johann Wolfgang von]: Goethes Faust. Eine Tragödie. Mit Holzschnitten nach Zeichnungen von Engelbert Seibertz. Stuttgart, (1864), J. G. Cotta. Szövegközi és egészoldalas, fametszetű illusztrációkkal. Kiadói díszes, aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült borítóval és gerinccel.
17277.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17278.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
2 db spanyol Larousse enciklopédia. Pequeno Larousse ilustrado, Pequeno Larousse de ciencias y tecnicas
17279.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
C. L. Hawker: Simple colloquial Persian. Longmans. 1961. Kiadói papírkötésben
17280.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
H.E. Bates: An Aspidistra in Babylon: 4 Novellas  Michael Joseph, 1960. Kiadói vászonkötésben, szakadt papírkötésben
17281.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Paolo Coelho: Der Fünfte Berg. Zürich, 1998, Diogenes. Német nyelven. Kiadói papírkötés
17282.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Anthony Flew: A Dictionary of Philosophy. Revised Second Edition. New York, 1984, St. Martins Griffin. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
17283.

Anthony Flew: A Dictionary of Philosophy. Revised Second Edition. New York, 1984, St. Martin's Griffin. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft