Storkné Szabó Dóra (1961-): Csokor. Enkausztika, karton, jelzett, üveg... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/429/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Storkne-Szabo-Dora-1961-Csokor-Enkausztika-karton-jelzett-uvegezett-fakeretben-48C39718-5~II2748679
2748679
10425
429
Leírás: Storkné Szabó Dóra (1961-): Csokor. Enkausztika, karton, jelzett, üvegezett fakeretben, 48×18,5 cm
: pk