Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
19 000Ft 51,35EUR, 55,88USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Zombory Sz. J. jelzéssel, 1920-40 körül: Csendélet. Olaj, vászon. Apró felületi sérüléssel. Dekoratív fakeretben, 75×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE