Jelzés nélkül, XIX. sz.: Antik jelenet és szent. Festett zománc, fém,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/429/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Jelzes-nelkul-XIX-sz-Antik-jelenet-es-szent-Festett-zomanc-fem-szeleinel-serult-8-~II2749762
2749762
10543
429
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
18 000 Ft 48,65 EUR , 52,94 USD
Leírás: Jelzés nélkül, XIX. sz.: Antik jelenet és szent. Festett zománc, fém, széleinél sérült, 8,5x7 és d: 3 cm, egy üvegezett fakeretben.
: pk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: