Reutter porcelán mini fürdőkád. Kézzel festett, jelzett, kopással, h:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/428/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Reutter-porcelan-mini-furdokad-Kezzel-festett-jelzett-kopassal-h-4-cm~II2738395
2738395
11355
428
Leírás: Reutter porcelán mini fürdőkád. Kézzel festett, jelzett, kopással, h: 4 cm
: karap_norbert