Goebel Artis orbis porcleán fali dísz. Klimt festményével díszítve. Ma... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/428/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Goebel-Artis-orbis-porclean-fali-disz-Klimt-festmenyevel-diszitve-Maricas-jelzett-hibatl~II2740573
2740573
11370
428
Leírás: Goebel Artis orbis porcleán fali dísz. Klimt festményével díszítve. Maricás, jelzett, hibátlan. 14x10 cm
: nagy_andras