Drasche, kézzel festett festett porcelán bonbonnier, kopott, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/428/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Drasche-kezzel-festett-festett-porcelan-bonbonnier-kopott-jelzett-d-11cm~II2582090
2582090
11283
428
Kikiáltási ár:
1 800 Ft 4,86 EUR , 5,29 USD
Leírás: Drasche, kézzel festett festett porcelán bonbonnier, kopott, jelzett, d: 11cm
: nagy_andras