Militária Tételek száma: 69
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2744563
32441
428
3800
Military
Numizmatika
~1950-1968. Magyar Néphadsereg II. és III. osztályú harckocsivezető festett, részben zománcozott bronz kitüntető jelvénye (2xklf) (26x64mm) T:2 kopott festés, sérült zománc 2738756
32442
428
Military
Numizmatika
1957. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés, mellszalagon, eredeti tokban T:1- Hungary 1957. "Distinguished Service Medal" gilt, enamelled decoration with ribbon in original case C:AU NMK 614. 2738745
32443
428
Military
Numizmatika
1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:1- NMK.: 700. 2696821
32444
428
Military
Numizmatika
~1957. "MHS (Magyar Honvédelmi Sport Szövetség) - Motoros-Túraszakosztály" zománcozott jelvény (22x27mm) T:1- 2717937
32445
428
Military
Numizmatika
1960. "Honvédelmi Sportnap MHS - 1960. augusztus 20" bronz lemezjelvény, három darab lyukkal rögzítéshez (62mm) T:1 2739001
32446
428
Military
Numizmatika
~1960. Vörös csillag sapkajelvény (5x) T:2- zománchiba 2746407
32447
428
Military
Numizmatika
~1960-1970. "Az egység élen járó rajparancsnoka" zománcozott fém sapkajelvény (~48x32mm) + "MHS oktató" zománcozott, festett fém kitűző (32x20mm) T:2 patina 2741719
32448
428
Military
Numizmatika
~1962. "Munkásőr" szolgálati zománcozott jelvény 5 év szolgálat után eredeti dísztokban T:2 2548157
32449
428
Military
Numizmatika
1967. "A Magyar Néphadsereg Kulturális Bemutatója" egyoldals, öntött bronz plakett (106mm) T:1- 2721017
32450
428
Military
Numizmatika
~1970. "Magyar Néphadsereg 150. Közlekedési Műszaki Dandárparancsnokság - MN 3705" egyoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (88mm) T:1- 2658858
32451
428
Military
Numizmatika
~1970. "Munkásőr" zománcozott bronz állományjelvény, csavaros rögzítővel T:1-,2 2684949
32452
428
Military
Numizmatika
~1970-1980. "Élenjáró Katona - 1" zománcozott fém sapkajelvény, Magyar Néphadsereg (5db) + "Kiváló Katona - 1" zománcozott fém sapkajelvény, Magyar Néphadsereg (5db) T:1-,2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft