https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 289

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Fritz Mihály (1947-) ~2002-2010 Andrássy Gyula Budapesti Német Nyelvű Egyetem / Erővel és Erénnyel - UNIVERSITAS FONDATA MMI, IN AUGURATA ANNO MMII kétoldalas bronz emlékérem (65mm) T:1-,2 pár karc, kis ph
30874.

Fritz Mihály (1947-) ~2002-2010 "Andrássy Gyula Budapesti Német Nyelvű Egyetem / Erővel és Erénnyel - UNIVERSITAS FONDATA MMI, IN AUGURATA ANNO MMII" kétoldalas bronz emlékérem (65mm) T:1-,2 pár karc, kis ph

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
1
Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-2018) 2005. MÉE Székesfehérvár - I. Ferenc 1792-1835 / V. Ferdinánd 1835-1848 kétoldalas peremen jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal, összesen 100db példányban készült! (34,75g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
30875.

Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-2018) 2005. "MÉE Székesfehérvár - I. Ferenc 1792-1835 / V. Ferdinánd 1835-1848" kétoldalas peremen jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal, összesen 100db példányban készült! (34,75g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
4
Fritz Mihály (1947-) 2006. Szent István téri Víztorony 1904 / A Szent István téri Víztorony Újjászületése kétoldalas Br emlékérem (30mm) T:2,2- patina, ph, szennyeződés
30876.

Fritz Mihály (1947-) 2006. "Szent István téri Víztorony 1904 / A Szent István téri Víztorony Újjászületése" kétoldalas Br emlékérem (30mm) T:2,2- patina, ph, szennyeződés

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Fritz Mihály (1947-) 2007. Székesfehérvár MÉE - II. Ferdinánd 1619-1637 / III. Ferdinánd 1637-1657, és IV. Ferdinánd 1654 kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal, készült összesen 120 példányban! (34,21/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
30877.

Fritz Mihály (1947-) 2007. "Székesfehérvár MÉE - II. Ferdinánd 1619-1637 / III. Ferdinánd 1637-1657, és IV. Ferdinánd 1654" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal, készült összesen 120 példányban! (34,21/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
5
Fritz Mihály (1947- ) 2011. Habsburg királyok 2002-2011 / MÉE 1987-2001 Székesfehérváron koronázott, eltemetett királyok a Királysor záróérme (65mm) T:1,1- Adamo SF52
30878.

Fritz Mihály (1947- ) 2011. "Habsburg királyok 2002-2011 / MÉE 1987-2001 Székesfehérváron koronázott, eltemetett királyok" a Királysor záróérme (65mm) T:1,1- Adamo SF52

 
Eladva
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Fritz Mihály (1947) DN Kristó Gyula-díj bronz emlékérem (60mm) T:2- karc, ph
30879.

Fritz Mihály (1947) DN "Kristó Gyula-díj" bronz emlékérem (60mm) T:2- karc, ph

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
2
Fritz Mihály (1947-) DN Szeged Lakóterületi Pártmunkáért kétoldalas fém emlékérem (60mm) T:1- patina
30880.

Fritz Mihály (1947-) DN "Szeged Lakóterületi Pártmunkáért" kétoldalas fém emlékérem (60mm) T:1- patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Fritz Mihály (1947-) DN Ö.V. Szegedi Vas- és Fémöntödéje Br érem (113mm) T:2
30881.

Fritz Mihály (1947-) DN "Ö.V. Szegedi Vas- és Fémöntödéje" Br érem (113mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Gáti Gábor (1937-) 1989. MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30882.

Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely - Kazinczy Ferenc" bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Gács Lajos (1905-1981) 1942. A Rádió Újság magyar-nóta pályázata Laszgallner Ernő emlékverseny egyoldalas bronz plakett, hátoldalán A Fráter Lóránd Társaság és a Rádió Újság nótaszöveg megzenésítési pályázata - Kőszegi Pál 1942. május 1. gravírozott felirattal (89x59mm) T:2 patina, ph.
30883.

Gács Lajos (1905-1981) 1942. "A Rádió Újság magyar-nóta pályázata Laszgallner Ernő emlékverseny" egyoldalas bronz plakett, hátoldalán "A Fráter Lóránd Társaság és a Rádió Újság nótaszöveg megzenésítési pályázata - Kőszegi Pál 1942. május 1." gravírozott felirattal (89x59mm) T:2 patina, ph.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Gács Lajos (1905-1981) ~1942. A Rádió Újság magyar-nóta pályázata Laszgallner Ernő emlékverseny aranyozott Br plakett, előlapon Karácsonyi Géza - 1940 gravírozás (89x59mm) T:2 kopott aranyozás
30884.

Gács Lajos (1905-1981) ~1942. "A Rádió Újság magyar-nóta pályázata Laszgallner Ernő emlékverseny" aranyozott Br plakett, előlapon "Karácsonyi Géza - 1940" gravírozás (89x59mm) T:2 kopott aranyozás

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Gergely István (1939-) DN Mikes Kelemen 1690-1761 gipsz plakett hátlapon akasztóval (288x289mm) T:1-
30885.

Gergely István (1939-) DN "Mikes Kelemen 1690-1761" gipsz plakett hátlapon akasztóval (288x289mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz