Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 83

32331.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Belgium DN Roger Begault / Fiatal, törékeny teste szenvedélyes energiát rejtett 1922-1942 kétoldalas bronz emlékérem. Szign.:(Armand) Bonnetain (66mm) T:1- patina Belgium ND Roger Begault / His young, fragile body hid a fierce energy [Son jeune corps si fragile, hélas! Cachait une farouche énergie] 1922-1942 two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:(Armand) Bonnetain (66mm) C:AU patina
32332.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Brazília 1979. Set / Out feliratú fém emlékérem a rioi Megváltó Krisztus szobor ábrázolásával eredeti fa dísztokba beleerősítve (40mm) T:1- Brazil 1979. Set / Out metal medallion with the representation of the statue of Christ the Redeemer from Rio, enclosed in an original wooden decorative case (40mm) C:AU
32333.

Brazília 1979. "Set / Out" feliratú fém emlékérem a rioi Megváltó Krisztus szobor ábrázolásával eredeti fa dísztokba beleerősítve (40mm) T:1- Brazil 1979. "Set / Out" metal medallion with the representation of the statue of Christ the Redeemer from Rio, enclosed in an original wooden decorative case (40mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
32334.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
DN Old Town Astronomical Clock - Horologium Pragensis / My World Coins kétoldalas ezüstözött emlékérem (40mm) T:1 kis patina
32335.

DN "Old Town Astronomical Clock - Horologium Pragensis / My World Coins" kétoldalas ezüstözött emlékérem (40mm) T:1 kis patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Csehszlovákia 1979. Az egység fejlesztésében szerzett érdemeiért / Litomerice 1969-1979 Br emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1- Czechoslovakia 1979. Za zásluhy o rozvoj útvaru / Litomerice 1969-1979 Br medallion in original case (60mm) C:AU
32336.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Franciaország 1903. Meditáció kétoldalas bronz plakett. Szign.: Jeanne Borgeaud (1873-1962) T:2,2- karcok, ph. France 1903. Meditation two-sided bronze plaque. Sign.: Jeanne Borgeaud (1873-1962) C:XF,VF scratches, edge errors
32337.

Franciaország 1903. "Meditáció" kétoldalas bronz plakett. Szign.: Jeanne Borgeaud (1873-1962) T:2,2- karcok, ph. France 1903. "Meditation" two-sided bronze plaque. Sign.: Jeanne Borgeaud (1873-1962) C:XF,VF scratches, edge errors

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
32338.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Franciaország 1937. Világkiállítás kétoldalas, szétszedhető emlékérem, benne 10db fekete-fehér fénykép a kiállításról, eredeti papírtokban (58mm) T:1- France 1937. International Exposition double-sided, detachable commemorative medal, including 10 black-and-white photos of the exhibition, in original paper case (58mm) C:AU
32339.

Franciaország 1937. "Világkiállítás" kétoldalas, szétszedhető emlékérem, benne 10db fekete-fehér fénykép a kiállításról, eredeti papírtokban (58mm) T:1- France 1937. "International Exposition" double-sided, detachable commemorative medal, including 10 black-and-white photos of the exhibition, in original paper case (58mm) C:AU

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Franciaország DN A joinville-i Grand Jardin kastély kétoldalas ezüstözött Br emlékérem. Szign.:N. Iborra. Eredeti dísztokban (80mm) T:1- France ND The Grand Jardin Castle in Joinville (Chateau du Grand Jardin) two-sided, silver plated Br commemorative medallion. Sign.:N. Iborra. In its original case (80mm) C:AU
32340.

Franciaország DN "A joinville-i Grand Jardin kastély" kétoldalas ezüstözött Br emlékérem. Szign.:N. Iborra. Eredeti dísztokban (80mm) T:1- France ND "The Grand Jardin Castle in Joinville (Chateau du Grand Jardin)" two-sided, silver plated Br commemorative medallion. Sign.:N. Iborra. In its original case (80mm) C:AU

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Izrael DN Ezért a fiúért könyörögtem, és az Úr megadta kérésemet... - Sámuel 1, 27 kétoldalas bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott 1854, eredeti kartontokban (59mm) T:1- patina, kis ph Israel ND ...for this child I prayed - Samuel 1, 27 double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge 1854 in original cardboard case (59mm) C:AU patina, small edge error
32341.

Izrael DN " Ezért a fiúért könyörögtem, és az Úr megadta kérésemet... - Sámuel 1, 27" kétoldalas bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "1854", eredeti kartontokban (59mm) T:1- patina, kis ph Israel ND "...for this child I prayed - Samuel 1, 27" double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "1854" in original cardboard case (59mm) C:AU patina, small edge error

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Izrael DN A földből kisarjad a hűség, az égből igazságosság tekint le. - Zsoltárok könyve 85, 12 / 70 éves az Israel Exploration Society kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott 0148, műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND Truth will spring out of the Earth. Psalms 85,12 / The Israel Exploration Society Seventieth Anniversary bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge 0148 in plastic case (59mm) C:UNC patina
32342.

Izrael DN "A földből kisarjad a hűség, az égből igazságosság tekint le. - Zsoltárok könyve 85, 12 / 70 éves az Israel Exploration Society " kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "0148", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND "Truth will spring out of the Earth. Psalms 85,12 / The Israel Exploration Society Seventieth Anniversary" bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "0148" in plastic case (59mm) C:UNC patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft