Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 235
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2741069
19050
428
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) fonott, csakvart nyaklánc szintetikus rubinnal díszített medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 8,1 g 2741018
19051
428
Ezüst(Ag) nyaklánc szintetikus rubinnal díszített medállal, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 6,1 g 2740983
19052
428
Ezüst(Ag) masszív gyűrű színváltós kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 11,1 g 2740214
19053
428
Ezüst (Ag) charm, 3 db, Pandora jelzéssel, bruttó: 7,78 g 2743111
19054
428
Ezüst (Ag) régi púderkompakt, vésett díszítéssel, fazettált üveggel, nehezen csukódik, bruttó: 73,5 g, 6,5x6,5 cm 2700167
19055
428
Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 48 cm, nettó: 21,7 g 2740425
19056
428
Ezüst(Ag) nyaklánc Pandora jelzéssel, h: 56 cm, nettó: 5,4 g 2740310
19057
428
30000
Aranyozott ezüst(Ag) quartz karóra, jelzett, működik, 5,5×6 cm, bruttó: 32,86 g 2714480
19058
428
28000
Ezüst (Ag) óralánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 22g 2740306
19059
428
24000
Ezüst(Ag) áttört karperec, gránátszerű kövekkel, egyik sérült, jelzés nélkül, bruttó: 23,3 g 2743071
19060
428
24000
Természetes, nyers gyémánt, 0,34 ct, üvegezett tokban 2743472
19061
428
24000
Ezüst (Ag) házmester kulcstartó. Érme díszítéssel. H: 10,5 cm, jelzett, nettó: 50g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft