Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 235
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2708697
19038
428
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) Navajo indián bross türkizzel. Jelzett, bruttó: 3,8 g, d: 2,5 cm 2743298
19039
428
Ezüst (Ag) aprótartó, jelzett, 8x5cm, nettó: 28,8g 2741076
19040
428
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc színváltó köves medállal, jelzett, h: 74 cm, bruttó: 12,2 g 2652953
19041
428
Ezüst(Ag) aranyozott, medál gyökérzafírral, jelzett, 2,5cm bruttó: 2,7 g 2699480
19042
428
Ezüst (Ag) korallos fülbevaló, jelzett, bruttó: 7,8 g 2714486
19043
428
Ezüst (Ag) Női óratartó, jelzett, h: 16 cm, nettó: 10,5g 2690819
19044
428
Ezüst (Ag) szintetikus rubinos fülbevaló, jelzett, bruttó: 9,39g 2701659
19045
428
13000
Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, jelzett, sérült, h: 16 cm, bruttó: 26,2 g 2652477
19046
428
Ezüst (Ag) türkizes geometrikus fülbevaló, 4cm jelzett, bruttó: 15,4g 2703399
19047
428
Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus rubinnal, jelzett, méret: 57, bruttó: 8,68 g 2714452
19048
428
Ezüst (Ag) nyelű teaszűrő, jelzett, h: 14 cm 2741183
19049
428
Ezüst(Ag) 5 db medál, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 13,3 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft