Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 235
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2737798
19026
428
32000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) kanál 5 db, jelzett, nemesi monogramos 267 g 2736410
19027
428
28000
Ezüst (Ag) cigarettatárca, vésett virág díszítménnyel, monogramozható, jelzett, 8x11cm, nettó: 135g 2744155
19028
428
24000
Ezüst (Ag) historizáló villa, nemesi címeres, jelzett, LATZKÓ mesterjegy. h: 20 cm, nettó: 64,5g 2714438
19029
428
50000
Ezüst (Ag) 6 db áttört kínáló, jelzett, 11x9 cm, nettó: 160 g 2746738
19030
428
26000
2 db empire stílusú ezüst (Ag) fűszertartó üveg betéttel. Jelzett. 6,5 cm 58 g kis csorbákkal 2744347
19031
428
24000
Ezüst (Ag) szájú, Art Deco likőrös üveg, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm 2743424
19032
428
24000
Ezüst (Ag) nyelű étkészlet 6 villa, 6 kés, 6 kés + 2 kés, összesen 20 db 2714424
19033
428
Ezüst (Ag) nyelű sültes kínáló, jelzett, dobozban, h: 28-32 cm 2692249
19034
428
Ezüst (Ag) nyelű tortalapát dobozban, jelzett, h: 30 cm, kopásnyomokkal, bruttó: 117g 2692247
19035
428
Ezüst (Ag) nyelű tortalapát dobozban, jelzett, h: 26 cm, kopásnyomokkal, bruttó: 81g 2746741
19036
428
14000
Ezüst (Ag) fűszertartó üveg betéttel. Jelzett. 8 cm br 75 g 2708703
19037
428
Ezüst (Ag) Zuni indián fülbevalópár, arizóniai türkizzel, bruttó: 1,6 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft