1928 Andrees allgemeiner Handatlas in 228 Haupt- und 211 Nebenkarten. Herausgegeben von Dr. Ernst Ambrosius. Bielefeld-Leipzig, 1928, Velhagen & Klasing. Nyolcadik kiadás. Rengeteg színes térképpel. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopottas, sérült borítóval és gerinccel.