1862-1867 Szent István-Társulat naptárai:
Szent-István-Társulat Naptára 1862. évre. Első évi folyam. Szerk.: Garay Alajos. Pest, 1861, Szent-István-Társulat,(Eger, Érseki Lyceum-ny.), 2+6+6 (jegyzetlapok) sztl. lev. + 17-71 p. Kiadói papírkötés, laza fűzéssel, szakadt borítóval, hiányos gerinccel;
Szent-István-Társulat Naptára 1863. évre. Második évi folyam. Szerk.: Garay Alajos. Pest, 1862, Szent-István-Társulat,(Eger, Érseki Lyceum-ny.),4+6+7(jegyzetlapok) sztl. lev.+ 21-64 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kissé laza fűzéssel, foltos lapokkal, a borító és a címlap szélén hiánnyal, a címlap szélén ceruzás bejegyzéssel. ;
1867 Szent-István-Társulat Naptára 1867. évre. Hatodik évi folyam. Szerk.: Füssy Tamás. Pest, 1866, Emich Gusztáv-ny., 1+7+6 (jegyzetlapok) sztl. lev.+17-84 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, pár kissé foltos lappal, egy-két helyen egykorú jegyzetekkel, az első 12 lap és az elülső borító felső sarkán szöveget nem érintő hiánnyal.
1895 Ország-Világ, szépirodalmi és ismeretterjesztő képes hetilap 2 db száma: XVI. évf. 40. és 44. sz., 1895. okt. 6. - nov. 3. A címlapon Louis Pasteur francia mikrobiológus és kémikus, a veszettség elleni védőoltás kifejlesztője halálának, ill. Pietro Mascagni olasz zeneszerző, karmester budapesti látogatásának hírével. 625-640 p., 689-704 p.
1898 Erzsébet királyné halálának alkalmából Szobrot a királynénak c. felhívás és gyűjtőív, valamint faültetésről szóló levél Darányi Ignác nyomtatott aláírásával
1899-1903 Vasárnapi Ujság 2 db száma: 46. évf., mutatvány-ív (a címlapon: Jókai Mór: Szép Angyalka) + 50. évf. 35. sz., 1903. aug. 30. Számos képpel illusztrálva. Sérültek, ragasztással.