Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 153

Fossil táska, kopott, 20x30cm
11668.

Fossil táska, kopott, 20x30cm

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Öntött üvegcukortartó I. Ferenc József császár portré medalionnal, gazdag domborműves díszítéssel és fém foglalattal, a kormány 25. évfordulójára készült 1873-ban. Jelzés nélkül: feltehetően Tscherniheimer Glashütte / Ausztria 19. század II. fele, 10,5x13,5x10cm, korának megfelelő állapotban.
11669.

Öntött üvegcukortartó "I. Ferenc József császár" portré medalionnal, gazdag domborműves díszítéssel és fém foglalattal, a kormány 25. évfordulójára készült 1873-ban. Jelzés nélkül: feltehetően Tscherniheimer Glashütte / Ausztria 19. század II. fele, 10,5x13,5x10cm, korának megfelelő állapotban.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16
Klasszicista ládika. Festett fa. Kopott 32x21x11 cm
11670.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Asztali réz doboz, poncolt. fa betéttel kis deofrmáció 15x10 cm
11671.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Cukordoboz. ezüstözött fém, bársony borítással 14x10x6 cm
11672.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Cigarettás doboz. réz, nemesi monogrammal. 12x8x7 cm
11673.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Asztali dobozka. Réz, golyó lábas d: 12 cm
11674.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
2 db alpakka szalvétagyűrű
11675.

2 db alpakka szalvétagyűrű

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Régi fa ládikó, oldalain szecessziós nyomatokkal üveg mögött, tetején női aktokkal díszített, kissé kopott, hátoldalán apró sérülésekkel, 24,5x12x16 cm
11676.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Asztali szelence. Réz doboz, zománc címerrel. 16x13x6 cm
11677.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Teadoboz. Fa, réz címeres, kulccsal. XIX. sz. 14x11x11 cm
11678.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Régi hajólámpa. Fa, XX.sz. eleje, Fém fogóval, elemmel, működik. 12 cm
11679.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
16

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft