8 500 Ft
22,97 EUR, 25,00 USD
Régi Perion akkumulátoros kézilámpa, vasúti vagy bányász lámpa, XX. sz. közepe körül, fém, a zománcozás részben lekopott, rozsdafoltos, 38x15x9,5 cm