https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/428/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000026/Albrecht-Laszlo-Nemeth-Geza-Tanacstagok-utmutatoja-1971-1973-Szerk-Galle-Tibor-Bp-197~II2715525
2715525
17566
428
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
LeÃrás:
Albrecht László-Németh Géza: Tanácstagok útmutatója 1971-1973. Szerk.: Gallé Tibor. Bp.,(1973),Hazafias Népfront - Közalkalmazottak Szakszervezete - Minisztertanács Tanácsi Hivatala. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg