Tétel

Katalógusszám:

13191.
428. Lezárult gyorsárverés
Fotó

Kikiáltási ár:

5 000 Ft
13,51 EUR, 14,49 USD

Leírás:

cca 1870 Az Angolkert Genfben/Jardin Anglais a Geneve, keményhátú fotó, sérült, a felületén folttal, kis kopásnyomokkal, 6x10 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : scanner

© 2011-2023 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.