Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István(1891-1956): Betűvetés. Színes r... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/428/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Glatz-Oszkar1872-1958-Prihoda-Istvan1891-1956-Betuvetes-Szines-rezkarc-papir-jelzett~II2731979
2731979
10128
428
Leírás: Glatz Oszkár(1872-1958)-Prihoda István(1891-1956): Betűvetés. Színes rézkarc, papír, jelzett: Glatz Oszkár és Prihoda István. Üvegezett keretben, 35×26,5 cm
: pk