Deák B. Ferenc (1938-2004): Vízparti hangulat, 1984. Olaj, vászon, jel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/428/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Deak-B-Ferenc-1938-2004-Vizparti-hangulat-1984-Olaj-vaszon-jelzett-50x70-cm~II2740606
2740606
10093
428
28000
Leírás: Deák B. Ferenc (1938-2004): Vízparti hangulat, 1984. Olaj, vászon, jelzett. 50x70 cm
: pk