Festmények és grafikák Tételek száma: 380
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2743381
10160
428
22000
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (99/100), hátoldalán a művész bélyegzőjével, 37x55 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Dualist composition. Screenprint on paper, signed, numbered (91/100), with the artist's stamp on the reverse, 37x55 cm. 2742970
10161
428
Kass János (1927-2010): Férfi és nő, 1982. Színes rézkarc, papír, jelzett. Kartonra ragasztva, lap széle kissé foltos. 39x29 cm 2728311
10162
428
Kass János (1927-2010): Dr. Altorjay András, 1995. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (61/100). Üvegezett fa keretben. 19×9,5 cm 2739193
10163
428
11000
Kass János (1927-2010): Dr. Altorjay András, 1995. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19×9,5 cm 2728313
10164
428
Kass János (1927-2010): Harmonia, 1998. Rézkarc, papír, jelzett. 19×9,5 cm 2725543
10165
428
Kass János (1927-2010): Hamlet. Ofszet nyomat, papír, nyomtatott jelzéssel. 34,5x26 cm. 2725541
10166
428
Kass János (1927-2010): Green lady, 1992. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. 56,5x38 cm. 2743557
10167
428
Katona Kiss Ferenc (1909-1995): Kurca part, Szentes. Ceruza, papír. Papírra kasírozva. Paszpartuban. 11×17,5 cm 2742849
10168
428
3400
id. Kátai Mihály (1906-1983): Eger, Főtér, 1960-as évek vége. Ceruza, papír, jelzés nélkül, paszpartuban. 29×20 cm 2554653
10169
428
Károlyi András (1938-): Cápatáj. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V./X. számozással, lap sarkaiban kisebb törésnyommal 21×52,5 cm 2722794
10170
428
Keleti Jenő, ifj. (1943-1999): Őszi fények. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott (100/97), bal alsó sarkában kissé foltos, 20x30 cm 2695031
10171
428
26000
Kemény Zsigmond (1911-?): Tiszai táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft