Voróczki E. jelzéssel: Táj alakokkal. Olaj, karton, sérült keretben, 2... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/428/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Voroczki-E-jelzessel-Taj-alakokkal-Olaj-karton-serult-keretben-23x17cm~II2667476
2667476
10429
428
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Voróczki E. jelzéssel: Táj alakokkal. Olaj, karton, sérült keretben, 23x17cm
: pk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: