Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
5 000Ft 13,51EUR, 14,71USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Jelzés nélkül: 4 db dekoratív szecessziós ornamentika, 1910 körül. Akvarell, papír, jelzés nélkül, lap széle helyenként kissé foltos és kissé sérült, 26×22 cm körüli méretekben