Zsolnay porcelán Vitézi Rend címeres mokkás csésze és alj, matricás, j... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/427/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-porcelan-Vitezi-Rend-cimeres-mokkas-csesze-es-alj-matricas-jelzett-kopasnyomokkal~II2735813
2735813
11284
427
11000
Leírás: Zsolnay porcelán Vitézi Rend címeres mokkás csésze és alj, matricás, jelzett, kopásnyomokkal
: karap_norbert