Vegyes porcelán tétel, rózsa meg állatkák, részben jelzett, m: 4-9 cm,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/427/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Vegyes-porcelan-tetel-rozsa-meg-allatkak-reszben-jelzett-m-4-9-cm-kopasokkal~II2731330
2731330
11417
427
Leírás: Vegyes porcelán tétel, rózsa meg állatkák, részben jelzett, m: 4-9 cm, kopásokkal
: karap_norbert