Herendi 26 részes étkészlet, zöld virágmintás, jelzett, 2db süteményes... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/427/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-26-reszes-etkeszlet-zold-viragmintas-jelzett-2db-sutemenyes-1-db-lapos-es-foz~II2709206
2709206
11202
427
90000
Kikiáltási ár:
90 000 Ft 243,24 EUR , 264,71 USD
Leírás: Herendi 26 részes étkészlet, zöld virágmintás, jelzett, 2db süteményes, 1 db lapos, és főzelékes restaurált.
: nagy_andras
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: