Gránit porcelán postás kisfiú figura, kézzel festett, jelzett, kis kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/427/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Granit-porcelan-postas-kisfiu-figura-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-16-5-cm~II2734226
2734226
11485
427
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Gránit porcelán postás kisfiú figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm
: karap_norbert