3 db Tokaj nevezetes épületei: 3 db dísztányér, limitált széria, sorsz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/427/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/3-db-Tokaj-nevezetes-epuletei-3-db-disztanyer-limitalt-szeria-sorszamozott-jelzett-matr~II2680031
2680031
11442
427
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: 3 db Tokaj nevezetes épületei: 3 db dísztányér, limitált széria, sorszámozott, jelzett, matricás, kopással. d: 20 cm
: nagy_andras