Kerámiák Tételek száma: 199
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2709298
11084
427
Art-ceramics
Simon József: Samottos kerámia tükör, hibátlan, jelzett, d: 27,5 cm 2682510
11085
427
Art-ceramics
Malowala lengyel kézzel festett dísztányér, jelzett, mázhajszálrepedésekkel, szélén apró lepattanásokkal, d: 37 cm 2712299
11086
427
Art-ceramics
Retro mázas kerámia váza. Jelzés nélkül 26 cm 2681066
11087
427
Art-ceramics
Király kerámia gyertyatartó. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan. 11x11 cm 2691610
11088
427
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka mázas kerámia váza, jelzett, alján lepattanással, sérült m: 21 cm 2683139
11089
427
Art-ceramics
Mihály Béla: Retró gyertyatartó, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan, 22x12 cm 2683142
11090
427
Art-ceramics
Mihály Béla: Retró váza, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 20,5cm 2683138
11091
427
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Iparművész kagyló váza. 17 cm 2735061
11092
427
Art-ceramics
Bán Károly retró füles váza, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, minimális lepattanással, m: 19 cm 2730603
11093
427
Art-ceramics
KÉ jelzéssel, Iparművészeti, retró kerámia váza, hibátlan, m: 17 cm 2730745
11094
427
Art-ceramics
Retró Tófej váza, színes mázakkal festett kerámia, jelzés nélkül, hibátlan m:11cm 2730740
11095
427
Art-ceramics
Szombathy Zsuzsa kerámia váza kézzel festett, jelzett mázrepedésekkel, m: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft