Kerámiák

Tételek száma: 199

Jelzett iparművész fekete-fehér váza. 20 cm
11192.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Herend village pottery váza és tálka. Kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, hibátlan. m: 19 cm
11193.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Gálfy jelzéssel: Kerámia váza, hibátlan, m: 26,5 cm
11194.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
19
Német kerámia söröskorsó, domborműves díszítéssel, kissé deformálódott ón fedéllel, apró sérülésekkel, 0,5 l, m: 17 cm
11195.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Gerz ón fedeles kerámia sörös korsó. Jelzett, hibátlan. 17 cm
11196.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Gerz Kiel motívumos, ónfedeles sörös korsó. Mázas kerámia, jelzett, m: 16 cm
11197.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Gerz Berlin címeres, ónfedeles sörös korsó. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, m: 24 cm
11198.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft