Kerámiák Tételek száma: 199
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2730398
11168
427
Art-ceramics
Olasz mázas kerámia falikép. Jelzett (L. A. Montorsi?). Sérült. Fakeretben, 20×15 cm 2492303
11169
427
Art-ceramics
Kerámia figura, színesen festett, jelzett: XX Hungary. m: 7 cm 2724476
11170
427
Art-ceramics
Lovaskatona. Mázas kerámia. Jelzés nélkül, feltehetően Zalakerámia. Apró sérüléssel az alsó élénél. 25x21,5x5 cm 2606964
11171
427
500
Art-ceramics
Német retró virágos váza, festett, kerámia, apró kopás, jelzett, m: 14 cm 2676134
11172
427
Art-ceramics
Színes mázakkal festett retró kerámia kínáló tál. kis kopással 21x21 cm 2651248
11173
427
Art-ceramics
Retró kerámia váza, jelzés nélkül, kraklé mázakkal, m: 20 cm 2710930
11174
427
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka habános kerámia váza. Jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, alján kis csorba, szájperemén repedés m: 16 cm 2710753
11175
427
Art-ceramics
Mihály Béla népi kerámia, 1db váza, 4db tál, kopásnyomokkal, m: 15,5 cm, d: 16,5-25,5 cm 2712344
11176
427
Art-ceramics
Mihály Béla kínáló, kerámia, jelzett, hibátlan, d: 20 cm 2712354
11177
427
Art-ceramics
Mihály Béla váza, kerámia, jelzett, hibátlan, d: 28 cm 2710904
11178
427
Art-ceramics
Mihály Béla: Ikebana váza, kerámia, jelzett, vízköves, kiálló fémszálak lekoptak!!!, m: 11 cm 2711226
11179
427
Art-ceramics
Mihály Béla kaspó, jelzett, hibátlan, m: 14cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft