Kerámiák Tételek száma: 199
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2689626
11156
427
Art-ceramics
Retró csíkos mázas kerámia tálka, jelzés nélkül, apró lepattanással, 13,5x10,5 cm 2709297
11157
427
Art-ceramics
2 db fajanszbetétes tálka, fém peremmel, hibátlan, d: 9-10 cm 2708752
11158
427
Art-ceramics
Budavox jelzéssel: Kerámia kislány galambbal, alján kisebb sérüléssel, m: 16,5 cm 2655130
11159
427
Art-ceramics
3 db Bodrogkeresztúri figura, maci, kutya, részben jelzett,kopott, m: 8-11cm 2616400
11160
427
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kerámia kéményseprő figura jelzés nélkül 16 cm 2734062
11161
427
Art-ceramics
Achatit, német art deco fali kerámia maszk, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21 cm 2733883
11162
427
Art-ceramics
2 db jelzett kerámia kaspó, Gmunden Austria, olasz. Kopásnyomokkal, 15 és17 cm 2733872
11163
427
Art-ceramics
Cica a cserépkályhán kerámia mécsestartó. G. Wurm design. Jelzett 14 cm 2733868
11164
427
Art-ceramics
Maci formájó kerámia persely. Mázas. 18 cm 2726263
11165
427
Art-ceramics
Kerámia címer Visegrád jelzéssel 10x11 cm 2734218
11166
427
2200
Art-ceramics
2 db sötétkék alapon fehér mintás fali dísztányér, mázas kerámia, jelzettek, az egyiken az Iparművészeti Vállalat zsűri címkéjével, d: 22,5 cm 2677153
11167
427
Art-ceramics
Lovas, retró, dísztál, plasztikus zöldes mázakkal festett kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, d: 22,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft