Kerámiák Tételek száma: 199
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2539718
11144
427
Art-ceramics
2db Gránit söröskorsó, faqjansz, kopott, jelzett, m:12cm 2575938
11145
427
Art-ceramics
Kerámia kiöntő Bevi Anna felirattal, kopott, jelzés nélkül, m:10,5cm 2707764
11146
427
Art-ceramics
Tutankhamon kerámia figura, jelzés nélkül, apró sérüléssel, m: 12 cm 2727022
11147
427
Art-ceramics
Rosenthal retro kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20x11 cm 2729652
11148
427
3800
Art-ceramics
Josef Steidl Znaim majolika dísztányér, plasztikus virágmintával, kézzel festett, jelzett, kisebb kopással, d: 17 cm 2729656
11149
427
Art-ceramics
Régi Villeroy & Boch Mettlach Made in Saar-Basin: Tálka. Fajansz, jelzett, hibátlan, d: 19,8 cm 2630752
11150
427
Art-ceramics
5 db mini kerámia korsó 4 cm 2735063
11151
427
Art-ceramics
Szovjet, jelzett fűszertartó, kerámia, hibátlan d: 17 cm 2710892
11152
427
Art-ceramics
Birka formájú cserép korsó. Mázas kerámia, jelzett, 20 cm Apró lepattanásokkal 2651133
11153
427
Art-ceramics
Kerámia nyuszis keksztartó, jelzett, kopásnyomokkal, m: 25 cm 2674150
11154
427
Art-ceramics
IE jelzéssel: Budapest Mázas kerámia tálka. Kézzel festett, hibátlan 12 cm 2466776
11155
427
Art-ceramics
Zománcozott kerámia váza, sérülésekkel, m: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft