Kerámiák Tételek száma: 199
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2731420
11132
427
Art-ceramics
Antik fajansz virágtartó, hattyús motívumokkal, lepattanásokkal, m: 24cm 2694212
11133
427
Art-ceramics
3 db osztrák fali kerámia, jelzett, erősen kopott, 1890 körül, d: 23 cm 2735444
11134
427
30000
Art-ceramics
Nagyméretű fajansz emlék díszkulacs, "Éljen Illés Josef 1879." felirattal. Jelzés nélkül, sérült, egyik füle letört, szája ragasztással javított. 30x23x10 cm 2689145
11135
427
Art-ceramics
Walter Bartoli ( - ): Ravenna. Kerámia falikép. Jelzett, Hibátlan, 34x26cm 2683145
11136
427
Art-ceramics
Szacuma jellegű váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16 cm 2709292
11137
427
Art-ceramics
Angol malacpersely, kerámia, etikettel jelzett, m: 17 cm 2709289
11138
427
Art-ceramics
Francia jelzett kínáló, fajansz, hibátlan, d: 15 cm 2620527
11139
427
Art-ceramics
Moustiers fali és asztali virágtartó, kerámia, kopott, jelzett, m: 10-11,5cm 2709304
11140
427
Art-ceramics
Fajanszbetétes tálca, fém peremmel, kopott, d: 31x17 cm 2734036
11141
427
Art-ceramics
MF jelzéssel: Régi fajansz tányér, kézzel festett, lepattanásokkal, d: 29,5 cm 2707627
11142
427
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi kerámia tál, jelzett, hibátlan, d: 31 cm 2717069
11143
427
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Vörösmarty Mihály relief, kerámia, kopásokkal, 31x25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft