Kerámiák Tételek száma: 199
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2691612
11120
427
Art-ceramics
Erdélyi 19. sz.-i kerámia tál, kézzel festett, kopásnyomokkal, d: 22 cm 2692708
11121
427
Art-ceramics
Karcagi Miska kancsó. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, kisebb mázrepedésekkel, m: 24 cm 2655152
11122
427
Art-ceramics
Kovács Mihály népi tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 23,5cm 2655157
11123
427
Art-ceramics
Ifj. Szabó - Karcag népi tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 25 cm 2734045
11124
427
Art-ceramics
Korondi bokály, Páll Antal 1987 jelzésével, apró hibákkal, m: 23cm 2730261
11125
427
Art-ceramics
Óriás fali kerámia. Jelzett iparművész népies kerámia fali kép. 52x50 cm Zárt fa keretben 65x60 cm Egy-két kisebb lepattanással 2735466
11126
427
Art-ceramics
Füzérkajatai népi füles edény, kaspó, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, mázrepedésekkel, kisebb sérülésekkel, 23,5x20x13,5 cm 2735398
11127
427
Art-ceramics
2 db népi kézzel festett fali dísztányér, mázas kerámia, az egyik Telkibánya jelzéssel, sérülésekkel, d: 21 - 22,5 cm 2735411
11128
427
Art-ceramics
2 db népi kézzel festett fali dísztányér, mázas kerámia, jelzettek, sérülésekkel, d: 23 cm 2735422
11129
427
Art-ceramics
Hollóházi mázas kerámia népi kancsó, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, hibákkal, m: 20 cm 2575947
11130
427
4800
Art-ceramics
9 db népi kerámia tál, részben jelzett, (Váczi Karcag, Hódmezővásárhely stb.), d: 23-28 cm 2724516
11131
427
Art-ceramics
Antalfiné Szende Katalin mázas kerámia figura. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft