Kerámiák Tételek száma: 199
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2559076
11108
427
Art-ceramics
Népi köcsög, jelzett, kopott, mázas kerámia, m:15cm 2575946
11109
427
4600
Art-ceramics
3 db Váczi Karcag jelzésű népi kerámia tál, kopásnyomokkal, d: 30 cm 2725571
11110
427
Art-ceramics
Népművészeti mázas kerámia fali tál, jelzett (Málya Julianna, 1985), d. 27 cm 2726616
11111
427
Art-ceramics
Gránit Székesfehérvár 1000 éves 1972. Kerámia dísztál, Mázas, jelzett, hibátlan 28 cm 2726624
11112
427
Art-ceramics
Gránit Kádár kenyér és sütemény Bp., VII. reklám feliratos fajansz tányér. Kézzel festett, jelzett, sérült, ragasztott d: 25 cm 2724095
11113
427
Art-ceramics
2 db Miska-kancsó. Mázas kerámia. Kézzel festett. jelzett Kun Gazda, Karcag. hibátlan. 2727243
11114
427
Art-ceramics
Kerámia, figurális butéla, két vödör pohárral. 17 cm 2731770
11115
427
Art-ceramics
Habán múzeumi másolat edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 26 cm 2731771
11116
427
Art-ceramics
Habán múzeumi másolat edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 26 cm 2729724
11117
427
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi vázapár, egyik sérült, jelzett, m: 14-14,5 cm 2695095
11118
427
Art-ceramics
Miska kancsó, kerámia, jelzés nélkül, hajszálrepedéssel m: 27 cm 2691614
11119
427
Art-ceramics
Erdélyi 19. sz.-i kerámia tál, kézzel festett, kopásnyomokkal, d: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft