Militária Tételek száma: 70
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2731163
32296
427
Military
Numizmatika
1957. "MHS - Kiváló Munkáért" zománcozott, aranyozott és bronz kitüntető jelvények (2xklf, zománchibák) mindkettő eredeti dobozában + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 10, 15, 20 év" (3xklf) zománcozott kitüntetés mellszalagon, kitüntetés tartó pánttal T:1--2- 2708525
32297
427
Military
Numizmatika
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany és ezüst fokozat" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon (2xklf) + 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 15, 20, 25 év" (3xklf) zománcozott kitüntetés mellszalagon, kitüntetés tartó pánttal T:1-,2 2734772
32298
427
Military
Numizmatika
~1958-1968. Magyar Néphadsereg II. osztályú repülőgépvezető zománcozott csillaggal, csavarosan rögzített festett műgyantás pajzzsal, bronz színű kitüntető jelvény, későbbi adományozás (23x66mm) T:2 kis zománchiba 2734765
32299
427
Military
Numizmatika
~1958-1968. Magyar Néphadsereg II. osztályú páncélos- és gépjárművezető zománcozott, aranyozott bronz kitüntető jelvény (26x65mm) T:2 2734766
32300
427
Military
Numizmatika
~1958-1968. Magyar Néphadsereg III. osztályú páncélos- és gépjárművezető zománcozott, aranyozott bronz kitüntető jelvény (26x65mm) T:2 zománchiba 2734770
32301
427
2200
Military
Numizmatika
~1958-1968. Magyar Néphadsereg II. osztályú repülőgépvezető zománcozott, aranyozott bronz kitüntető jelvény (23x66mm) T:1- 2734769
32302
427
Military
Numizmatika
~1958-1968. Magyar Néphadsereg III. osztályú harckocsivezető festett, részben műgyantás bronz kitüntető jelvény (26x64mm) T:2 kopott festés 2734784
32303
427
Military
Numizmatika
~1960-1970. "Zalka Máté Katonai Főiskola" aranyozott, festett műgyantás fém jelvény (46x27mm) T:1- 2735299
32304
427
Military
Numizmatika
~1960. "Aranykoszorús Kilián Haditorna" Magyar Néphadsereg aranyozott, zománcozott bronz jelvény (36x38mm) T:2 2735278
32305
427
Military
Numizmatika
~1960. "KISZ-ISZM" Magyar Néphadsereg ezüst fokozatú, részben zománcozott jelvénye (24x25mm) T:2 2732134
32306
427
Military
Numizmatika
~1960. "Könnyűipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény + "Az ipari szövetkezet kiváló dolgozója" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény tű nélkül + 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1-,2 2734777
32307
427
Military
Numizmatika
~1960-1970. "Hadsereg Bajnokság" ezüstözött, zománcozott kitüntető jelvény (46x37mm) T:1- patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft