Militária Tételek száma: 70
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2558396
32284
427
55000
Military
Numizmatika
1917. A 11. győri Császári és királyi Tábori Vadászzászlóalj zománcozott sapkajelvénye, hátoldalon "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ UT 5." gyártói jelzéssel "FJB - 1914-1917 - LUBLIN - IVANGOROD - NIDA - KARPATHEN - SZERETH - ASIAGO - ISONZO" (36x35mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1917. Cap badge of the 11th K.u.K. Feldjäger Battalion of Győr, enamelled, with "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ UT 5." maker's mark on reverse "FJB - 1914-1917 - LUBLIN - IVANGOROD - NIDA - KARPATHEN - SZERETH - ASIAGO - ISONZO" (36x35mm) C:AU 2707678
32285
427
24000
Military
Numizmatika
1918. HONSz (A Hadirokkantak, Hadiözvegyek és Hadiárvák Országos Nemzeti Szövetsége) zománcozott bronz díszjelvény, gomblyuk jelvény (27x18mm) T:2 2724604
32286
427
4600
Military
Numizmatika
1929. "Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:2,2-
Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver-plated bronze decoration with ribbon C:XF
NMK 418. 2707681
32287
427
Military
Numizmatika
1934. "Horthy Miklós P.L.E. (Polgári Lövész Egyesület) 1934" bronz jelvény (18x18mm) T:2
Hungary 1934. "Horthy Miklós Civilian Rifle Association 1934" bronze badge C:XF 2724584
32288
427
Military
Numizmatika
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.:Berán T:1- Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with ribbon. Sign.:Berán C:AU NMK 428 2712210
32289
427
Military
Numizmatika
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem. Szign.:BERÁN L. T:2- sérült fül, oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal. Sign.:BERÁN L. C:VF damaged ear, oxidation NMK 428. 2733063
32290
427
Military
Numizmatika
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem fül nélkül, lyukasztva. Szign.:BERÁN L. T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ear, with hole Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 428. 2712211
32291
427
Military
Numizmatika
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem. Szign.:BERÁN L. T:2- sérült fül, oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal. Sign.:BERÁN L. C:VF damaged ear, oxidation NMK 428. 2708514
32292
427
30000
Military
Numizmatika
1940. "Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért" hadifém kitüntetés mellszalaggal T:1-,2
Hungary 1940. "National Defense Cross" war metal decoration with ribbon C:AU,XF
NMK 442. 2707726
32293
427
Military
Numizmatika
~1940. "Szebb Jövőt" zománcozott bronz Levente jelvény (17x14mm) T:2
Hungary ~1940. "Szebb Jövőt (For a Better Future)" enamelled bronze Levente badge (17x14mm) C:XF 2616183
32294
427
30000
Military
Numizmatika
~1948. "Határvadász" zománcozott Br jelvény Tildy-korszakból (60x48mm) T:2 zománchiba / Hungary ~1948. "Border Defence Officer" enamelled Br badge (60x48mm) C:VF enamel error 2734763
32295
427
2200
Military
Numizmatika
~1950-1960. "Katonai és Politikai Kiképzésben Kiváló" a Magyar Néphadsereg műgyantás, aranyozott fém kitüntető jelvénye tisztek részére (40x41mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft