1957 A Magyar Népköztársaság közigazgatási térképe, 1 : 500.000, Bp., Kartográfiai Vállalat, kisebb szakadásokkal, sérült, ragasztott borítóval, 115x75 cm
cca 1914-1918 G. Freytags Kriegskarte von Ägypten, Palästina und Arabien / Egyiptom, Palesztina és Szaúd-Arábia térképe. 1 : 5.000.000. Kartograpische Anstalt G. Freytag & Berndt, Wien. Hajtva, sérült borítóval, 79x55 cm
1942 Európa térképe az 1942. évi földrajzi zsebkönyvhöz. Terv. és kész. a M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. 1 : 8.000.000. Bp., Magyar Földrajzi Társaság, hajtva, jó állapotban 76x63,5 cm