6 db különféle régi fémdoboz: M. Kir. Dohányjövedék Cleopatra és Pharao egyiptomi szivarka, Panter Mignon holland szivarka, Märklin, Cachou Tissot, J. J. Darboven Idee Kafee. XX. sz. első fele. Vegyes méretben és állapotban. / Old tobacco, cigar and other tin boxes
Bányászok. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1940 körül. Tempera, ceruza papír. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Kissé foltos. 26,5x34 cm.
Nemzetközi Vásár a Városligetben, divatbemutató. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1940-50 körül. Tempera, ceruza, kollázs, papír. Bal szélén Ötlet Reklámgrafikai Műhely bélyegzőjével. Jobb szélén törésnyomokkal, lap alján apró szakadással. Lap tetején apró rajzszög ütötte lyukkal. 12,5x44 cm.
1939 Vorsteher előjegyzési naptár, gazdagon illusztrált, a gyárak képeivel, hirdetésekkel. Bp., "Phönix"-ny. Dekoratív, aranyozott félvászon-kötésben, a borítón néhány kisebb kopásnyommal, néhány lap részben elvált a fűzéstől, egyébként kitöltetlen, szép állapotban.
Liberty írószerek, reklámterv, 1940-50 körül. Tempera, kollázs, papír, kartonra kasírozva, karton jobb felső sarkában sérült, hiányos. Jelzés nélkül. 18x22 cm.
Henter János (?-): Elektroimpex egyenirányító röplap típus vázlata, 1959. Tempera, papír. Hátoldalán jelzett és feliratozott, valamint Magyar Hirdető Grafikai lektorátus és Elektroimpex propagandaosztály bélyegzőkkel, valamint dátum bélyegzővel, kissé foltos, sarkaiban törésnyomokkal. 28,5x19,5 cm.
1911 Preis-Courant der Stahlwaren-Grosshandlung P. Küll, Wien / Bécs, P. Küll acéláru-nagykereskedésének árjegyzéke, katalógusa (kések, bicskák, ollók, evőeszközök, kerti szerszámok, stb.) Wien, 1911, Gottlieb Gistel & Cie., VIII+198 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált, német nyelven. Tűzött papírkötés, borító nélkül, kissé sérült címlappal.