13643.
427. Lezárult gyorsárverés
Reklám
800 Ft
1939 Vorsteher előjegyzési naptár, gazdagon illusztrált, a gyárak képeivel, hirdetésekkel. Bp., "Phönix"-ny. Dekoratív, aranyozott félvászon-kötésben, a borítón néhány kisebb kopásnyommal, néhány lap részben elvált a fűzéstől, egyébként kitöltetlen, szép állapotban.