Plakát

Tételek száma: 97

Circus Apollo 25 plakát, felcsavarva, sérülésekkel, 118×83 cm
14937.

Circus Apollo '25 plakát, felcsavarva, sérülésekkel, 118×83 cm

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
45,95
50,00
14938.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1967 Keleti Márton: Változó felhőzet. Sinkovits, Major, Koncz. Filmplakát moziplakát 40x60 cm
14939.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Baleset ellen védekezz! Naponta 120 Baleset. Tempera, karton, jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. 1930-40 körül. Plakátterv. Hátoldalán Baleset ellen védekezz alulra jöjjön. Lapszéli kisebb sérülésekkel. 62,5x47,5 cm
14940.

Baleset ellen védekezz! Naponta 120 Baleset. Tempera, karton, jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. 1930-40 körül. Plakátterv. Hátoldalán "Baleset ellen védekezz alulra jöjjön". Lapszéli kisebb sérülésekkel. 62,5x47,5 cm

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1982 MALÉV plakát budapesti panorámával, ofszet, feltekerve, 67x47 cm
14941.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
1898 A Vígszínház Osztrigás Mici c. előadásának plakátja 32x47 cm szakadásokkal
14942.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1938 Népegészségügyi és Munkásvédelmi Szövetség alkoholkérdéssel kapcsolatos plakátja, hajtott, szakadással, 64×46 cm
14943.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1979 Égigérő fű, filmplakát, MAFILM, hajtott, 80×56 cm
14944.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
cca 1950 Remix híradó 12, reklám vagy plakát terv. Tempera, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán ragasztás nyomaival, máskülönben jó állapotban, 28×20 cm
14945.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
1984 Szyksznian Wanda (1948-): István a király plakát, MAFILM, hajtott, kis szakadással, 80×56 cm
14946.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Bensdorp csokoládé reklám plakát, ofszet, papír, XX. sz. közepe. Kartonra kasírozva, sérült, kopott. 38x27,5 cm
14947.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1962 februártól újból Budapesten a Fővárosi Nagycirkuszban új műsorával a párizsi jégrevü. Kisplakát/villamosplakát. Ofszet, papír. Hajtásnyom mentén szakadással. 21x15 cm
14948.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft